Sinds mijn 19e ben ik in het bezig van een Mustang 1966. Samen met mijn vader gekocht en flink aan het restaureren geweest. Mijn vader was plaatwerker, monteur en spuiter. De auto is geheel gestript en de buitenkant is gezandstraald. Hier kwamen een paar flinke gaten tevoorschijn die vakkundig zijn gerepareerd. banken hebben we opnieuw bekleed en langzaam weer aan het opbouwen begonnen
Sinds zijn overlijden is de helaas auto in de garage blijven staan en ben ik er af en toe nog eens mee bezig geweest. Het zou zo gaaf zijn om er weer mee te kunnen rijden.
Het belangrijkste is nu nog de motor. Jaren terug een gerestaureerd shortblok gekocht maar deze moet nog afgemaakt worden en ingebouwd en ik merk dat ik gewoon te weinig hiervan weet. Wie weet een garage die dit kan doen tegen een betaalbare prijs of iemand die het leuk zou vinden om het blok af te maken en in te bouwen?
Met vriendelijk groet,
Jan
