Ik zou zeggen, wees erbij!
http://www.americansunday.nl/tickets.html
Moderator: Shelby GT-H
Jan Pelleboer voorspelt goed weer, Piet Paulusma zegt 'et kin Friezen, et kin dooien'.1967coupe schreef:Hopelijk minder koud en nat als vorig jaar.
Ja idd, ik weet nog niet of ik mee doe, maar heb iig een ticket besteld. Nadeel is dat er maar 1 passagier mee mag en ik heb 2 van die knapen meeRedGt schreef:Top we zullen er zijnOok leuk dat je ook aan de 20 min parade kunt deelnemen.
Gr, RedGT
Jawel, alleen dat is niet genoeg om hun kostgeld van te betalen1967coupe schreef:krijgen die knapen geen zakgeld?
Dan maar een bijbaan, anders voelt het meer als een sigaar uit eigen doos1967coupe schreef:misschien een keertje zakgeld verhogen? Of een bijbaan??
Ik heb ook alvast een ticket gereserveerd. Mijn ouders wonen niet al te ver uit de buurt. Er is een kans dat m'n vriendin niet mee gaat, in dat geval kan één van je knapen misschien wel bij mij passagier spelen.WietseH schreef:Ja idd, ik weet nog niet of ik mee doe, maar heb iig een ticket besteld. Nadeel is dat er maar 1 passagier mee mag en ik heb 2 van die knapen meeRedGt schreef:Top we zullen er zijnOok leuk dat je ook aan de 20 min parade kunt deelnemen.
Gr, RedGT
Dat zou leuk zijn Erwin, dan kunnen de jongens van beide auto's foto's/filmpjes maken!ErwinM schreef:Ik heb ook alvast een ticket gereserveerd. Mijn ouders wonen niet al te ver uit de buurt. Er is een kans dat m'n vriendin niet mee gaat, in dat geval kan één van je knapen misschien wel bij mij passagier spelen.WietseH schreef:Ja idd, ik weet nog niet of ik mee doe, maar heb iig een ticket besteld. Nadeel is dat er maar 1 passagier mee mag en ik heb 2 van die knapen meeRedGt schreef:Top we zullen er zijnOok leuk dat je ook aan de 20 min parade kunt deelnemen.
Gr, RedGT