Hallo allemaal
Normaal gesproken kom ik niet zoveel in mijn externe ( ) loods, om de eenvoudige reden dat die vrij ver van mijn huis ligt.
Morgen en komende dinsdag kom ik er langs, dus als er mensen zijn die iets nodig hebben hoor ik dat wel.
Dan kan ik even kijken.
Groetjes Willem
Riccardo
🐎Like Steve McQueen, all i need is a fast machine.🐎
🐎'exauto's:79 6cyl automaat, coupe/69 250cid automaat,coupe/66 289v2 4 speed, convertible/69 351-4v-4 speed, mach1🐎
Goedemorgen
Ik heb wel een console over, maar die is doorgebroken en er zijn wat stukken vanaf.
Of alle onderdelen erbij zitten weet ik niet.
Groetjes Willem
Het is ondertussen al wel een oude post, maar je weet maar nooit. Ik ben op zoek naar (redelijk wat) onderdelen voor het interieur achteraan van mijn 70 Mach 1.
- Fold down paneel achteraan
- Trim rond het hoekpaneel van de fold down, zolang ze volledig zijn en tamelijk recht is het goed, wordt toch zwart gespoten.
- Sail panels (wit/beige)
- Scharnieren en kickstand van de trapdoor
- Zijpanelen (quarter panel?) zonder speakergaten (wit/beige)
Hallo Wannes
Groot gelijk, niet geschoten is altijd mis .
Helaas heb ik van die onderdelen helemaal niets liggen.
Soms adverteert ene Bjorn met Mustang 1969 spul op MP of Kapaza of zo.
Misschien heeft hij iets liggen.
Succes met de zoektocht.
Groetjes Willem
Goedemorgen Meinard
Een pitmanarm heb ik volgens mijn nog wel liggen, maar de staat ervan is niet om naar huis te schrijven .
Een centerlink heb ik niet liggen.
Groetjes Willem