Jullie kennen allemaal wel het geluid van een compressor, wel, dat is ongeveer hetzelfde geluid... een soort ratelen, en zolang je het rempedaal ingedrukt houd, blijft die motor (pomp) vacuum trekken van de booster.
Dat is echt irriterend, zeker als je stilstaat aan een stoplicht. Meestal zet ik hem dan in "N", maar als de weg niet perfect vlak ligt, moet ik toch de voet op de rem houden.
Dat heeft dus (stilstaan) niets te maken met het terugschakelen, maar inplaats van af te remmen met de remmen, wil ik dus de pomp ontlasten door ze zo weinig mogelijk te gebruiken al rijdend. Ze word ook heel warm als ze enkele minuten heeft gelopen, dus een soort islotatie voor het geluid, is dan weer nefast voor de warmte !

Dat rode ding onder de pomp is het benzinefilter...
Een hele uitleg, maar nu is het (hopelijk) duidelijk...
of 