Pagina 1 van 1

Oeps...fordvirusje onder de ledematen

Geplaatst: wo 25 apr, 2007 09:28
door muis12
Mijn II is eindelijk bijna klaar. Inmiddels Hedman Headers bij C&P besteld....was ff schrikken, maar ik kom er niet onderuit. Deze zal ik in de loop van de week binnenkrijgen. Volgende week een setje motorsteunen....en dan....naar de APK.

Ennuh...nog een leuk nieuwtje. Ik moest samen met een maat ff naar Paul Kuppens in Gemert om een dempertje voor zijn Pontiac Phoenix te halen.....stond daar toch een leuk Fordje F100 uit 1964 met 100 ltr LPG....jahaa....V8.

Ik kon `m niet laten staan, maar moest wel even. Vrijdag of zaterdag kan ik `m ophalen. Hahaha....kan ik eindelijk de onderdelen van mijn Mustang vervoeren.

Keep Ya`ll posted

Geplaatst: wo 25 apr, 2007 12:48
door 78ghiaT5
hartstikke leuk dat de II bijna klaar is! bijna weer een II-gek op de weg! ik heb inmiddels mijn eerste paar honderd miles erop zitten en dat voelde te gek. gisteren naar Capelle aan den IJssel geweest en met mijn maat de snelweg bij Nieuwerkerk op geknald, dan ff lekker volgas met die flink trekkende V8, inhalen enzo, heerlijk. straks ga jij het ook beleven man. wanneer krijg ik jouw II te zien? bij de komende Cruise Brothers? moeten we, als er plek is, ze even naast elkaar zetten.

Mustang II Driver

Geplaatst: wo 25 apr, 2007 14:01
door muis12
Hoi Harry,

Het zal waarschijnlijker zijn dat ik eerst met de pick-up kom.
Er hoeft niet veel meer te gebeuren aan mijn II-tje, maar het gaat nog wel wat inspanning kosten. Daarbij komt ook nog dat ik na de APK van mijn II-tje meteen LPG inbouw. Daarna zal ik er mee rijden.

Ik heb een paar motorfietsen en 3 auto`s...vandaar LPG.
Maar als ie klaar is zal ik `m zeker naast de jouwe zetten.

Geplaatst: wo 25 apr, 2007 14:26
door 1969Mach1
Foto's?

Geplaatst: wo 25 apr, 2007 14:46
door muis12
Ik zal dit weekeinde foto`s van mijn F100 maken. De foto`s van mijn mustang staan hier: http://www.isookzo.nl/phpBB2/viewtopic.php?t=8760