Pagina 1 van 1

Ford Mustang GT (2017) met Performance Pack

Geplaatst: di 24 dec, 2019 13:03
door GoCubsGo
I.v.m. nieuwe baan binnenkort verhuizen en daardoor helaas geen plek meer in de garage voor de Mustang GT. Ik denk dus dat ik hem binnenkort naar een dealer breng voor verkoop. Mochten er hier liefhebbers zijn die interesse hebben, neem dan vooral even contact op! Kunnen we allicht de marge voor de dealer besparen. Ik heb de Mustang mei 2018 nieuw gekocht in de VS en (uiteraard) als verhuisgoed meegenomen.

Datum eerste toelating: 02-05-2018
KM Stand: 17.500 KM
Versnelling: Handbank
Opties, o.a.: Performance Package
Richtprijs: 67.000 EUR

Voor meer info en foto's, neem vooral even contact op. Alle denkbare documentatie is aanwezig. Auto is eenvoudig te verzekeren (bijv. bij sportwagenpolis.nl) dankzij aanwezig voertuigvolgsysteem.

De wagen heeft onlangs nog zijn grote beurt gehad bij de Ford garage (bij 16900km).

Afbeelding
(Click op de foto om zonder irritant logo te bekijken)
Afbeelding
(Click op de foto om zonder irritant logo te bekijken)

Re: Ford Mustang GT (2017) met Performance Pack

Geplaatst: di 24 dec, 2019 15:08
door mustangfan26
Bij deze prijs komt de btw en bpm dus nog? Omdat je hem als verhuisgoed mee hebt genomen? Of is dit reeds allemaal voldaan en is dit all in?

Re: Ford Mustang GT (2017) met Performance Pack

Geplaatst: di 24 dec, 2019 16:14
door GoCubsGo
mustangfan26 schreef: di 24 dec, 2019 15:08 Bij deze prijs komt de btw en bpm dus nog? Omdat je hem als verhuisgoed mee hebt genomen? Of is dit reeds allemaal voldaan en is dit all in?
Voor deze prijs rijd je er in weg. All-in dus.

Re: Ford Mustang GT (2017) met Performance Pack

Geplaatst: di 24 dec, 2019 17:54
door saf1908
Hele mooie GT. Veel succes met de verkoop.