Pagina 1 van 2
MY2017 Mustang EcoBoost
Geplaatst: wo 08 jun, 2016 15:59
door rebecca
Juist bericht gekregen van de dealer dat mijn Mustang EcoBoost,besteld in november '15, verlaat is qua leveringstermijn.
Staat nu gepland 13/08.
slecht nieuws
Goed nieuws is blijkbaar dat ik een MY2017 geleverd krijg ipv een MY2016.
Verschil zit in navigatie Sync3 ipv Sync 2 – mogelijkheid tot Apple car Play of Android car play.
Nog iemand ??
Re: MY2017 Mustang EcoBoost
Geplaatst: wo 08 jun, 2016 20:41
door Eric
Gefeliciteerd, dan ben je waarschijnlijk de allereerste in Europa met een 2017
Het extra wachten is misschien nu even vervelend, maar daarna heb je wel jarenlang het voordeel van Sync 3. Niet dat dat nu zo'n geweldig systeem is, maar het is sneller dan Sync 2, de userinterface is praktischer en het blijft in tegenstelling tot Sync 2 ontwikkeld worden. Dus wellicht komen er nog goede nieuwe features bij in de toekomst.
Re: MY2017 Mustang EcoBoost
Geplaatst: do 09 jun, 2016 01:42
door mustangboy
Hey, raar dat je zolang moet wachten, mijn mustang ecoboost die ik bestelde eind januari zal normaal volgende maand geleverd worden (eerste of tweede week van juli).
Re: MY2017 Mustang EcoBoost
Geplaatst: do 09 jun, 2016 08:01
door rebecca
Geen idee of iets in mislopen met bestelling en/of productie, het heeft geen zin om er een drama van te maken,
ik zal nog wat extra geduld moeten uitoefenen
@Eric : tja,ik hoop dat dat Sync 3 systeem de moeite is om 3 maand langer te wachten. Maar allé, ik zal dan toch met een 2017 rond tuffen, ooit

Re: MY2017 Mustang EcoBoost
Geplaatst: do 09 jun, 2016 08:32
door Eric
mustangboy schreef:Hey, raar dat je zolang moet wachten, mijn mustang ecoboost die ik bestelde eind januari zal normaal volgende maand geleverd worden (eerste of tweede week van juli).
Kom jij uit Nederland wellicht? Hier gelden andere levertijden dan in Belgie namelijk.
Re: MY2017 Mustang EcoBoost
Geplaatst: do 09 jun, 2016 08:43
door Mitchie
Trouwens android auto maakt het wachten wel waard. Ik heb het ook in mijn auto en het is echt geweldig

Re: MY2017 Mustang EcoBoost
Geplaatst: do 09 jun, 2016 10:40
door rebecca
Het zal hier dan Apple Car Play worden, ik ben benieuwd !!!
Re: MY2017 Mustang EcoBoost
Geplaatst: do 09 jun, 2016 20:27
door warrior
Raar hoor, mijn wagen is begin januari besteld en ik zou hem normaal volgende week hebben. (Hoop ik)
Re: MY2017 Mustang EcoBoost
Geplaatst: do 09 jun, 2016 22:14
door mustangboy
Eric schreef:mustangboy schreef:Hey, raar dat je zolang moet wachten, mijn mustang ecoboost die ik bestelde eind januari zal normaal volgende maand geleverd worden (eerste of tweede week van juli).
Kom jij uit Nederland wellicht? Hier gelden andere levertijden dan in Belgie namelijk.
Neen hoor, ik woon in België en heb mijn Mustang bij de Ford store in Vilvoorde besteld.
Re: MY2017 Mustang EcoBoost
Geplaatst: vr 10 jun, 2016 11:49
door rebecca
't is een wrede wereld
Blij voor jullie, warrior en mustangboy, geniet er van !!!
Re: MY2017 Mustang EcoBoost
Geplaatst: zo 19 jun, 2016 16:25
door Feverkie
@ rebecca
ik denk dat er inderdaad iets verkeerd gegaan is... de mijne besteld eerste week van november en 3 weken terug geleverd.
Het is inderdaad best om alleen aan de voordelen te denken
- misschien de eerste 2017 in België
- Sync 3
- in augustus wel zomerweer?
Re: MY2017 Mustang EcoBoost
Geplaatst: ma 27 jun, 2016 17:16
door rebecca
@Feverkie, prachtige wagen, geniet er van !!
Ook van de West-Vlaanders ? Waar besteld als ik vragen mag?
Re: MY2017 Mustang EcoBoost
Geplaatst: ma 27 jun, 2016 17:18
door tarzanneke
Die wachttijd, tja, ik weet het, wachten is niet leuk.
Maar troost jullie ...
Ik had mijne besteld 18.05.15 en ik heb hem sinds 28.04.16.
Dat is dus zo goed als een volledig jaar wachten.
Jullie spreken daar over die Sync 2 of 3.
Welke nummer ik zou willen, maakt voor mij echt niet uit, maar ik zou wel
electronica willen die het doet.
Sinds een tijdje heb ik daarmee dus enorme problemen, en niemand krijgt het opgelost.
Ik denk dat ik zowat het gehele assortiment foutmeldingen al op mijn scherm gekregen heb.
Een ganse hoop functies die niet meer zouden werken.
Heeft iemand hier soms ervaring mee?
Re: MY2017 Mustang EcoBoost
Geplaatst: vr 09 sep, 2016 00:57
door Saki68
Heb mijn mustang 2.3 ecoboost gekregen 27-08-2016, besteld eind mei.Gelukkige niet lang moeten wachten, dealer had een bestelling open staan van Januari.
Ben wel niet echt tevreden, heb hem gekregen met krassen en blutsen, slechte deur fittingen, interieur beschadiging enz. Ze hebben me beloofd dat alles hersteld wordt.
Op mijn achterbumper Is er zwarte nevel gespoten, blijkt nu dat de onderkant volledig zwart gespoten Is, zowel uitlaat, ophanging, remleidingen, rubbers, enz.
Nu had ik een vraag of iemand mij kan vertellen, waarom het wordt gedaan en of er andere mustangs zijn met zwart gespoten onderkant. Ben een beetje einde raad omdat mijn dealer daar niet op kan antwoorden. Als het preventief gedaan wordt oké en anders om een andere schade te camoufleren.
We mogen hem ook niet volledig afbreken, want rijden doet hij goed.
Re: MY2017 Mustang EcoBoost
Geplaatst: vr 09 sep, 2016 05:06
door 1967coupe
Handiger om even een eigen topic hierover te maken