Pagina 1 van 1

Toerenteller 68 coupe

Geplaatst: do 12 mar, 2015 22:09
door BullitTV
Hi all,

Ik zou graag in mijn dashboard, zoals hieronder een toerenteller willen plaatsen.

Afbeelding

Nu is het middelste tellertje leeg. Functieloos. Is het mogelijk om hier een toerenteller in te plaatsen? Ik kan hier weinig over vinden over wat ik dan nodig heb aan onderdelen. Ik heb het dashboard eruit gehaald en er zit een plastic plaatje om het gat te vullen, als ik dat eraf draai lijkt er wel een metertje te kunnen komen zoals links en rechtsboven ook het geval is.
Ik ben er niet op uit om alle meters te vervangen of te verplaatsen. Ik zie vaak dat de toerenteller omgedraaid is met rechtsonder. Het liefst gebruik ik het loze metertje hiervoor, scheelt weer investering en houd het wat meer origineel.

Ik ben benieuwd of iemand me hier kan helpen :)

Re: Toerenteller 68 coupe

Geplaatst: vr 13 mar, 2015 00:55
door dimitri
Hallo

Kan perfect, ik heb het ook gedaan in mijn 67'er, klokje eruit en een mini tach er in.
Klein werkje, niet zo heel moeilijk en het ziet er origineel uit.

kan je kopen bv hier: http://www.mustangsunlimited.com/itemdy ... 1=MMT86+01

gr Dimitri

Re: Toerenteller 68 coupe

Geplaatst: vr 13 mar, 2015 08:18
door Vincent
http://www.rccinnovations.com/index.php ... ustang-all" onclick="window.open(this.href);return false;

Re: Toerenteller 68 coupe

Geplaatst: vr 13 mar, 2015 22:44
door BullitTV
Bedankt voor de links, ik ben geslaagd. Nu even wachten op afleveren en dan wat kabeltjes aansluiten en dat is alles zo te zien! Ben benieuwd

Re: Toerenteller 68 coupe

Geplaatst: ma 16 mar, 2015 21:54
door Paradroid
Ik wou die ook maar weet niet of dat werkt icm mijn pertronics ignitor ( lees : ik weet niet hoe het ding aan te sluiten :) )

Re: Toerenteller 68 coupe

Geplaatst: ma 16 mar, 2015 22:01
door Vincent
Paradroid schreef:Ik wou die ook maar weet niet of dat werkt icm mijn pertronics ignitor ( lees : ik weet niet hoe het ding aan te sluiten :) )
http://www.rccinnovations.com/Instructions/StdTach.pdf" onclick="window.open(this.href);return false;

Re: Toerenteller 68 coupe

Geplaatst: zo 29 mar, 2015 18:59
door Paradroid
Heb er eentje besteld , ben eens benieuwd :)

Re: Toerenteller 68 coupe

Geplaatst: zo 29 mar, 2015 19:20
door BullitTV
Jazeker, van het weekend ontvangen en ingebouwd meteen. Momenteel het enige werkende metertje in de auto. Zal van de week eens een filmpje/foto maken.

Enige nadeel, het gehele Nederlandse belasting stelsel. Ding heeft $110 gekost, $35 aan verzending. Ofwel $145. Mag je aan de deur nog eens €40 betalen aan import kosten, belasting e.d. zelfs over de verzend kosten. :evil: Al met al dan toch een duur metertje.

Re: Toerenteller 68 coupe

Geplaatst: vr 03 apr, 2015 07:31
door Paradroid
voor de aansluiting, kan ik +12 en GND gewoon op de tellerbak nemen ? (Ik neem aan dat die 12-> 5V regulator op contact staat ? ) Dan moet er vanaf tellerbak nog maar 1 draadje vertrekken.

Re: Toerenteller 68 coupe

Geplaatst: vr 03 apr, 2015 08:56
door peer
TedVlemmings schreef:Jazeker, van het weekend ontvangen en ingebouwd meteen. Momenteel het enige werkende metertje in de auto. Zal van de week eens een filmpje/foto maken.

Enige nadeel, het gehele Nederlandse belasting stelsel. Ding heeft $110 gekost, $35 aan verzending. Ofwel $145. Mag je aan de deur nog eens €40 betalen aan import kosten, belasting e.d. zelfs over de verzend kosten. :evil: Al met al dan toch een duur metertje.

En daarom is het vaak nieteens zo heel verkeerd om gewoon hier bij een lokale mustang dealer iets te kopen. Men verkijkt zich heel vaak op de bijkomende kosten. (En als nu blijkt dat de meter niet werk zit je met een garantie probleem ;) )

Re: Toerenteller 68 coupe

Geplaatst: di 07 apr, 2015 10:52
door Paradroid
Zijn er eigelijk lokale (B/NL) dealers met deftige webshops (waar je liefst met visa/paypal kan betalen) ?
Na 9 zendingen uit Amerika heb ik nu ook eens in Nederland en Duitsland wat onderdelen besteld, ben benieuwd ...

Qua verzend/Douanekosten , dat kan je op voorhand berekenen. De afgelopen 9 keer kwam ik veel goedkoper uit via een Amerikaanse leverancier omdat ik vrij veel kleine onderdelen nodig had , scheelde steeds 15% of meer

Voor Belgie kan je hier trouwens je kosten berekenen : https://thomas.vanhoutte.be/bereken-tax ... erzending/" onclick="window.open(this.href);return false;

On topic : mijn toerenteller is onderweg ;)

Re: Toerenteller 68 coupe

Geplaatst: di 07 apr, 2015 18:24
door 1967coupe
Bij mij kun je met paypal betalen, ik heb alleen geen onderdelen.

Gr
Rene

Re: Toerenteller 68 coupe

Geplaatst: di 14 apr, 2015 16:04
door Paradroid
Voila, Toerentellerke steekt erin.


Afbeelding






http://www.klikkerdeklik.be/Mustang.html" onclick="window.open(this.href);return false;

Re: Toerenteller 68 coupe

Geplaatst: vr 15 mei, 2015 13:11
door BullitTV
De nieuwe toerenteller die ik heb ingebouwd lijkt alweer kapot te zijn :(. We hebben wat aan het dashboard gezeten vanwege brandstofmeter waardoor de kabeltjes los zijn gekomen in de teller. Deze opnieuw vast gesoldeerd en aangesloten maar helaas zonder resultaat. Iemand hier wellicht dermate technisch dat we wellicht in de juiste richting gepushed kunnen worden omtrent wat het kan zijn? De kabels zitten goed dus zou ik pech hebben en dat er iets op het moederbordje kapot is o.i.d.? Zou dit te repareren zijn? Terugsturen naar Amerika is waarschijnlijk duurder dan wat het ding waard is zowat ;)