Pagina 1 van 1

vraagje voor de 5.0 bezitters

Geplaatst: zo 18 jan, 2009 16:36
door Nick
kan ik hier in nederland gewoon naar de automaterialenzaak stappen voor dingen als bougies/oliefilter/benzinefilter/acc riem etc? of krijg ik dan weer scheve gezichten net als met de probe.. :?

Zag dat summitracing redelijk wat goed spul heeft aan onderhouds artikelen, nog meer sites?

Geplaatst: zo 18 jan, 2009 17:25
door mustangmania
Ik heb al jaren goede ervaringen met Brezan alhoewel deze met echt speciale onderdelen vaak verstek laat gaan. Maar daarvoor kun je dan makkelijk weer bij onze amerikaanse vrienden terrecht.

Ik heb door vele modificaties aan mijn Mustang zeer veel spare onderdelen over.

Geplaatst: zo 18 jan, 2009 17:29
door StangJay
Kan meestal prima hoor. Over het algemeen zijn het toch allemaal universele materialen die ook voor andere auto's gebruikt worden. Je moet dan gewoon de onderdeelnummers zelf even opzoeken en daarmee naar Brezan gaan o.i.d. Als ze het niet hebben, kunnen ze er meestal wel aan komen.

Summitracing rekent een standaard handling fee van 25 dollar voor internationale orders bovenop de verzendkosten. Wordt dus meestal pas gunstig als je veel spullen tegelijk bestelt.

Zelf bestel ik vaak bij K-mansparts.com. Meestal redelijk geprijsd en je wordt niet afgezet met verzendkosten.

Geplaatst: ma 19 jan, 2009 22:55
door Hans van der Lugt
Tyra in Bunschoten heeft alles gewoon op voorraad liggen voor mijn 79er.
En niet duur volgens mij. Ik denk dat ik het er zelf niet voor kan bestellen in USA met de bijkomende transportkosten.
Anders zelf inderdaad op sites als die van FRAM de part numbers opzoeken, en die bestellen bij de plaatselijke materialen handel.

Groeten,
Hans.

Geplaatst: di 20 jan, 2009 14:24
door PersMustang
Mustang Centre Almere leveren binnen 7 werkdagen reguliere parts vanuit de States, denk ook wel voor je Probe.

Geplaatst: di 20 jan, 2009 14:29
door Nick
probe heb ik niet meer, zal mn signature binnekort even aanpassen :oops:

Geplaatst: wo 28 jan, 2009 21:22
door mercury
Ik bestel vaak bij: Mustangsunlimited en Summit.

Ook http://www.latemodelrestoration.com/ wordt ook veel gebruikt.

Groetjes,

Adam

Geplaatst: do 29 jan, 2009 00:22
door Nick
thanks, heb vorige week al een setje black beauty koplampen bij 50resto besteld 8)

Geplaatst: do 29 jan, 2009 12:48
door Gt'er
bestel vaak bij mustangsunlimited..goede serviceen snel ook..had het eea nodig voor de apk...en op wat dingen na die in back order stonden...snel binnen.