Meer info over mijn Mustang staat reeds op http://dmff.nl/viewtopic.php?f=15&t=21475#p249174




Kris
Moderator: Shelby GT-H




Nodig heb ik ze niet maar zouden deze er origneel (af fabriek) moeten opstaan?Mitch schreef:Mooie wagen hoor! Maar geen reverse lights? Stoort dat niet met achteruit rijden in het donker?
Gr.Mitch
Inderdaad, aan V8 sound ontbreekt het echt niet, is zelfs aan de luide kant, ik weet niet goed hoe ik het moet omschrijven maar er zitten geen 'knalpotten' onder, enkel een kleine verbredingen van de buizen onder de wagen is zichtbaar.silverbullit schreef:mooie fotos
ik had de uitlaten niet zo ver uit laten steken. maar ieder z'n ding
Die V8 sound komt er toch wel uit Emiel
Geen probleem, in Belgie mag je met een oldtimer toch niet rijden als het donker isMitch schreef:Mooie wagen hoor! Maar geen reverse lights? Stoort dat niet met achteruit rijden in het donker?
Gr.Mitch
Inderdaad de vooruitzichten voor het weer zijn (eindelijk) goed, ik ga maandag eerste meeting rijden : Fillies Sixties Oldtimerrit (Lede, België)Dakloos schreef:Het is en blijft een mooie auto! Persoonlijk ben ik ook niet zo weg van zichtbare uitlaten als het geen GT is maar ieder zijn smaak natuurlijk.
Het wordt moi weer dit weekend dus dat wordt genieten voor je......
Kris_65_Conv_BE schreef:Inderdaad de vooruitzichten voor het weer zijn (eindelijk) goed, ik ga maandag eerste meeting rijden : Fillies Sixties Oldtimerrit (Lede, België)Dakloos schreef:Het is en blijft een mooie auto! Persoonlijk ben ik ook niet zo weg van zichtbare uitlaten als het geen GT is maar ieder zijn smaak natuurlijk.
Het wordt moi weer dit weekend dus dat wordt genieten voor je......
http://www.oldtimerweb.be/files/eveneme ... ijlage.pdf
mochten er nog andere liefhebbers van het forum zijn die gaan laten ze maar iets weten.
Dan zie ik je maandag Kris, ik rij met een maat met een 58 MG coupé (rood). We zullen er vroeg zijn. Ik zorg voor m'n mustangdrivers petje, kwestie dat je me herkent ! Kom je zondag namiddag niet naar Haaltert ? Er is een oldtimer happening daar( georganiseerd door een andere maatKris_65_Conv_BE schreef:Inderdaad de vooruitzichten voor het weer zijn (eindelijk) goed, ik ga maandag eerste meeting rijden : Fillies Sixties Oldtimerrit (Lede, België)Dakloos schreef:Het is en blijft een mooie auto! Persoonlijk ben ik ook niet zo weg van zichtbare uitlaten als het geen GT is maar ieder zijn smaak natuurlijk.
Het wordt moi weer dit weekend dus dat wordt genieten voor je......
http://www.oldtimerweb.be/files/eveneme ... ijlage.pdf
mochten er nog andere liefhebbers van het forum zijn die gaan laten ze maar iets weten.
